Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Złotkowski Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Sobotka Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Bełczyński Damian |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Antoniak Oliwier |
SP Nr2 Małkinia Górna |
24 |
8 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Mariański Szymon |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Błaszczyk Karol |
MKB TEAM Małkinia |
21 |
11 |
Kucharek Radosław |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Nowak Kacper |
SP Nr2 Małkinia Górna |
19 |
13 |
Skonieczny Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
14 |
Lechański Jakub |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
15 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
16 |
Maliszewski Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
17 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
14 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Decyk Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Grzymała Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Łazarecka Amelia |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Fydrych Karolina |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Mystkowska Blanka |
SP Nr1 Małkinia Górna |
26 |
6 |
Wielechowska Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Pajura Julia |
SP Nr1 Małkinia Górna |
24 |
8 |
Grzywacz Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Niegowska Sylwia |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Kasiak Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
13 |
Rostkowska Natalia |
SP Nr2 Małkinia Górna |
18 |
14 |
Dębkowska Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
15 |
Rytel - Kuc Dominika |
UKS Olimpia Prostyń |
16 |
16 |
Rostkowska Anna |
SP Nr2 Małkinia Górna |
15 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Stasiak Sebastian |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Zębrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Wujek Mariusz |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Sobotka Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Goś Jan |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Królik Patrycja |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Ber Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Skorek Ewelina |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Ber Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Sobotka Marta |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Zawadzka Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Wujek Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
30 |
2 |
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Samsel Beata |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Borowy Marcin |
ZS im. St. Staszica Małkinia G. |
30 |
2 |
Michalczuk Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Wajszczyk Wiesław |
Podborze |
28 |
4 |
Blachowicz Wiesław |
Komorowo |
27 |
5 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Renik Marcin |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Skowroński Dawid |
ZS im. St. Staszica Małkinia G. |
24 |
8 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Bełczyński Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Rosiński Arkadiusz |
WKB META Lubliniec |
21 |