Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

Koło Szachowe - poniedziałek godz. 16:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:00 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Adamski Gabriel

SP Nr2 Małkinia Górna

28

4

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

21

11

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

18

14

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

17

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

15

17

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

14

17

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

27

5

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

6

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

24

8

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

19

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

28

4

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

5

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

26

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

28

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Rytel Adrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

20

12

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

19

13

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

18

14

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

17

15

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

16

16

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

15

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

26

6

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

24

8

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

3

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

5

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

26

6

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

23

9

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Maleszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

19

13

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Mielczarz Mateusz

SP Nr2 Małkinia Górna

DSF

15

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

DSF

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

26

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

28

4

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

5

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

26

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

 

Wyniki czwartego biegu XX Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2019r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

30

2

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

21

11

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

19

13

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

17

15

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

28

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

24

8

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

29

3

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

27

5

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

26

6

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

25

7

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Wiśniewski Czarek

MKB TEAM Małkinia

20

12

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

19

13

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

18

14

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

17

15

Mielczarz Mateusz

SP Nr2 Małkinia Górna

16

16

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

15

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Kamińska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

22

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

27

5

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

26

6

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

25

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

 

Wyniki trzeciego biegu XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

30

2

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

29

3

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Koński Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

6

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Siniakowski Adam

KOS Kosów Lacki

24

8

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

23

9

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

22

10

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

21

11

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

19

13

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

18

14

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

17

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

16

16

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

15

17

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

14

18

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

13

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

30

2

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

29

3

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

23

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jurkowski Mateusz

KOS Kosów Lacki

30

2

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

29

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

28

4

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

26

6

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

25

7

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

24

8

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

23

9

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

22

10

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

21

11

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

20

12

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

19

13

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

18

14

Wiśniewski Czarek

MKB TEAM Małkinia

17

15

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

16

16

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

15

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

30

2

Dawidczyk Małgorzata

SP Nr2 Małkinia Górna

29

3

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

25

7

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

24

8

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

23

9

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

22

10

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

21

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

30

2

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

29

3

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

28

4

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

5

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

26

6

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

25

7

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

24

8

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

23

9

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

22

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

30

2

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

28

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

27

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

26

 

Plakaty i wydarzenia

Multimedia