21 kwietnia w Zespole Szkół Gminnych Nr 2 w Małkini Górnej odbyła się XVIII edycja konkursu pt. "Wiedza o Gminie Małkinia Górna". Jego pomysłodawcą jest Pani Teresa Żach - instruktor Koła Ekologiczno - Geograficznego działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Konkurs ma za zadanie poszerzanie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o naszej gminie z szerokiego zakresu: ekologii, geografii, kultury, historii, codziennego życia mieszkańców i innych ciekawych zjawisk. W tegorocznym konkursie udział wzięło blisko 150 uczestników.

Trzy najlepsze osoby w każdej z kategorii otrzymały nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Małkinia Górna i Dyrektora GOKiS, pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe przypinki. Gratulujemy wiedzy wszystkim uczestnikom i dziękujemy opiekunom za przygotowanie swoich wychowanków do konkursu. Wyniki: kl I-III, kl. IV-VI, Gimnazjum