*** Próba chóru Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Próba zespołu Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

W dniu 3 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się „Dzień Dziecka”. W pierwszej części imprezy wystąpiły przedszkolaki z terenu naszej gminy w XVII Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej. Konkursy i zabawy poprowadzili animatorzy z „Discoland” z Ostrowi Mazowieckiej. Na zakończenie dzieci obejrzały przedstawienie „Pinokio” w wykonaniu aktorów ze studia teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Serdecznie dziękujemy sponsorom: Pani Wójt Bożenie Kordek, Pani Ewie Janik – Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Zacisze” i Panu Jackowi Bogdanowi – Prezes Spółdzielni Mieszkaniowej „Małkinianka”.

<FOTO>

Niepodległa łączy pokolenia