Koło Szachowe - poniedziałek godz. 16:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

• Eksplozja Kolorów

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zaprasza wystawców do udziału w festynie "Małkińska Noc Nadbużańska", który odbędzie się w dniach 22-23 czerwca 2019 r w Zawistach Nadbużnych k. Małkini Górnej. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, rękodzielników, Koła Gospodyń Wiejskich, itp do wzięcia udziału i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr. tel. 297455062 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3 marca z całą Polską uczestniczyliśmy w VII edycji "Tropem Wilczym Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych". Jako Małkinia Górna po raz piąty wsparliśmy tą szczytną akcję. Na trzech dystansach w tym honorowym na 1963m uczciliśmy pamięć Wyklętych. Na starcie stanęło 170 uczestników. Wśród nich byli zarówno wprawieni biegacze i nordic walkerzy jak również osoby początkujące, całe rodziny z truchtającymi dziećmi i tymi najmniejszymi w wózkach. Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu, że w ten sposób oddaliście hołd bohaterom minionych czasów, dziękujemy harcerzom za udział w kweście na leczenie i rehabilitację Małgosi Późnickiej i Bartka Ochechowskiego, Policji za zabezpieczenie trasy biegu oraz Pani Wójt za patronat nad imprezą w naszej gminie.

>>Galeria<<

30 stycznia w ramach zajęć feryjnych zorganizowaliśmy Zimowy Turniej Szachowy. Na liście startowej znalazło się 40 zawodników, reprezentujących m.inn. Węgrów, Mińsk Mazowiecki, Łomżę, Warszawę Andrzejewo, Zielonkę, Wołomin, Ostrów Maz oraz Małkinię Górną. Organizatorzy czyli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej oraz Akademia Szachowa Sobocińscy podzielili Turniej na 6 kategorii. Zawodnicy rozegrali 7 rund 10 min +5 sek. Po 4 godzinnych zmaganiach poznaliśmy jego zwycięzców, a szczegółowe wyniki znajdziecie na stronie chessarbiter. Gratulujemy.

>>GALERIA<<

Noc Sów