YOGA - poniedziałek, piątek godz. 18:00 *** Zajęcia taneczne HIP-HOP - wtorek godz. 17:00 *** Koło plastyczne - czwartek godz. 15:30 *** Chór Cantilena - środa, godz. 18:00 *** Zespół Małkinianka - czwartek, godz. 17:00 ***

• Eksplozja Kolorów

Serdecznie zapraszamy na Gminny Wieczór Wigilijny, który odbędzie się 16 grudnia 2018 roku o godzinie 18:00 na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina przy ulicy Leśnej 15 w Małkini Górnej.

W dniu 8 grudnia o godz. 16:00 zapraszamy na opowieść o małym chłopcu o imieniu Mikołajek, wyczekującym nadejścia Świąt Bożego Narodzenia. Ale nie każdy lubi ten zimowy czas. Zła czarownica nigdy nie dostaje prezentów i postanawia zepsuć święta innym. Jak się to zakończy dowiecie się po obejrzeniu naszego teatrzyku.

Serdecznie zapraszamy Firmy zainteresowane obsługą rekreacyjno - rozrywkową (wesołe miasteczko) festynu Małkińska Noc Nadbużańska, do składania swoich propozycji na adres Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej do dnia 14 grudnia 2018r, do godz. 15:00. Oczekujemy informacji zawierającej: propozycję finansową za udostępnienie terenu na wyłączność z podaniem rodzaju urządzeń i proponowanych usług jaki mogą Państwo zagwarantować podczas festynu, który odbędzie się 22 - 23 czerwca 2019r.

W dniu 26 października w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbył się koncert charytatywny „Gramy dla Artura”. Artur ma 8 lat, jest mieszkańcem Grądów, jest chory na padaczkę oraz dziecięce porażenie mózgowe.

Do realizacji wydarzenia doszło z inicjatywy rodziny i Wójt Gminy Małkinia Górna, która za pośrednictwem Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu zaprosiła wykonawców do przyłączenia się w tym jakże szczytnym celu.

Czytaj więcej...

11 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Małkini Górnej odbędzie się Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Małkinia Górna w 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Regulamin i zapisy na www.chessarbiter.com.

Udział w Turnieju jest równoznaczny z akceptacją rozporządzenia o ochronie danych (RODO), a administratorem Państwa danych osobowych przetwarzanych w celu niezbędnym do przeprowadzenia Turnieju Szachowego jest Dyrektor Gminnego Osrodka Kultury i Sportu w Małkini Górnej. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych znajdują sie na stronie www.gok.malkinia.pl

Niepodległa łączy pokolenia

13 styczeń 2019 - niedziela - godz. 08:00