Opiekunem Klubu jest p. Andrzej Żach. Zajęcia w Klub odbywają się w poniedziałek i piątek o godz. 17:30 na Orliku przy SP Nr2, natomiast w okresie zimowym na hali sportowej w SP Nr2 w Małkini Górnej. Klub jest organizatorem Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych.
Kat. I CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Złotkowski Wiktor |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Jakubik Kacper |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Pajura Jan |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Figoń Antoni |
MKB TEAM Małkinia |
27 |
5 |
Sobotka Bartosz |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Antoniak Oliwier |
SP Nr2 Małkinia Górna |
25 |
7 |
Dawidczyk Jakub |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Kondratiuk Radosław |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Kalarus Bartosz |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Siwiński Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Dąbrowski Michał |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Mariański Szymon |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
13 |
Skonieczny Kamil |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
14 |
Lechański Jakub |
UKS Olimpia Prostyń |
17 |
15 |
Błaszczyk Karol |
MKB TEAM Małkinia |
16 |
16 |
Maliszewski Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
15 |
17 |
Zacheja Radosław |
MKB TEAM Małkinia |
14 |
18 |
Polak Filip |
MKB TEAM Małkinia |
13 |
Kat. I DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Grzymała Julia |
UKS Olimpia Prostyń |
30 |
2 |
Fydrych Karolina |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Łazarecka Amelia |
UKS Olimpia Prostyń |
28 |
4 |
Budziszewska Julia |
SP Nr2 Małkinia Górna |
27 |
5 |
Jakubik Martyna |
UKS Olimpia Prostyń |
26 |
6 |
Borowa Maja |
SP Nr2 Małkinia Górna |
25 |
7 |
Mystkowska Blanka |
SP Nr1 Małkinia Górna |
24 |
8 |
Stasiak Kamila |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Grzywacz Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Dębkowska Aleksandra |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
Kat. II CHŁOPCY
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Kosowski Kacper |
UKS KOS Kosów Lacki |
30 |
2 |
Orzeł Jakub |
UKS KOS Kosów Lacki |
29 |
3 |
Olszewski Michał |
UKS KOS Kosów Lacki |
28 |
4 |
Stasiak Sebastian |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Dykowski Michał |
UKS KOS Kosów Lacki |
26 |
6 |
Styś Dominik |
UKS KOS Kosów Lacki |
25 |
7 |
Krzywicki Kacper |
MKB TEAM Małkinia |
24 |
8 |
Sobotka Mateusz |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Gańko Dawid |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Goś Jan |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Dawidczyk Janusz |
PG Nr2 Małkinia Górna |
20 |
12 |
Siwiński Eryk |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
13 |
Białobrzeski Paweł |
MKB TEAM Małkinia |
18 |
Kat. II DZIEWCZĘTA
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Trzcińska Anna |
UKS KOS Kosów Lacki |
30 |
2 |
Dawidowska Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Dawidczyk Małgorzata |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Oniśk Oliwia |
UKS Olimpia Prostyń |
27 |
5 |
Haas Natalia |
UKS KOS Kosów Lacki |
26 |
6 |
Skorek Ewelina |
UKS Olimpia Prostyń |
25 |
7 |
Wiechowska Anna |
UKS Olimpia Prostyń |
24 |
8 |
Królik Patrycja |
UKS Olimpia Prostyń |
23 |
9 |
Ber Weronika |
UKS Olimpia Prostyń |
22 |
10 |
Stepnowska Natalia |
UKS Olimpia Prostyń |
21 |
11 |
Wujek Klaudia |
UKS Olimpia Prostyń |
20 |
12 |
Sobotka Zofia |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |
Kat. III Kobiety
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Malik Olga |
Ostrów Biega |
30 |
2 |
Zacheja Dorota |
MKB TEAM Małkinia |
29 |
3 |
Żach Teresa |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
Kat. III Mężczyźni
Miejsce |
Nazwisko i imię |
Kogo reprezentuje |
Punkty |
1 |
Nowak Paweł |
PUKS ROCH Jasienica |
30 |
2 |
Borowy Marcin |
UKS Olimpia Prostyń |
29 |
3 |
Wojtkowski Dariusz |
MKB TEAM Małkinia |
28 |
4 |
Wajszczyk Wiesław |
Podborze |
27 |
5 |
Długołęcki Sławomir |
MKB TEAM Małkinia |
26 |
6 |
Blachowicz Jędrzej |
Komorowo |
25 |
7 |
Blachowicz Wiesław |
Komorowo |
24 |
8 |
Zacheja Adam |
MKB TEAM Małkinia |
23 |
9 |
Szcześniak Tadeusz |
MKB TEAM Małkinia |
22 |
10 |
Romejko Dariusz |
Ostrów Biega |
21 |
11 |
Żach Andrzej |
MKB TEAM Małkinia |
20 |
12 |
Skowroński Dawid |
UKS Olimpia Prostyń |
19 |