Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Wójt Gminy Małkinia Górna i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu serdecznie zapraszają na XVI Nadbużańską Noc Świętojańską. Tegoroczny festyn odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2015r., a gwiazdami będą „Donatan i Cleo” oraz zespół „Exaited”.

Projekt „Donatan & Cleo” powstał w 2013 roku.

W 2014 roku zespół reprezentował Polskę podczas 59. Konkursu Piosenki Eurowizji z utworem „My Słowianie” i zakwalifikowała się do rundy finałowej. 31 maja 2014 zespół wystąpił na scenie w Operze Leśnej w konkursie Największe Przeboje Roku, podczas festiwalu TOPtrendy 2014, z piosenką „My Słowianie”. Podczas koncertu utwór otrzymał nagrodę specjalną od słuchaczy radia RMF MAXXX.

W czerwcu 2014 „Donatan & Cleo” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu otrzymali SuperJedynkę w kategorii SuperGwiazda w sieci.

Ich największe hity to: „Cicha woda”, „Ten czas”, w którym gościnnie zaśpiewał Kamil Bednarek i „Brać” nagrany wspólnie z zespołem Enej.

 

 

 

"Exaited” to autorski projekt muzyczny Agnieszki Drewnickiej i Tomasza Sidoruka. Mieszanka nowoczesnych stylów muzycznych i tanecznych utrzymana w rytmach dance electro czy r'n'b jest cechą charakterystyczną dla twórców zespołu.

W 2008 roku zespół zadebiutował na scenie imprezy Radia Eska Hity na Czasie z kolejnym singlem - „We Can Dance”, który już po krótkim czasie okazał się letnim hitem i pozostał w czołówce list radiowych m.in gorącej dwudziestki Radia Eska czy Planeta Fm. Kolejnym strzałem w dziesiątkę okazuje się „Show Me Your Affection”. Zespół zaproszony po raz drugi na imprezę Eski w Warszawie w 2009r wystąpił na scenie obok największych zagranicznych gwiazd muzyki dance. Utwór "Sunshine" otworzył drzwi do wytwórni w Barcelonie. Hiszpańscy producenci zainteresowani współpracą stworzyli z zespołem odrębny projekt pod nową nazwą „Ines”. Tak kolejna propozycja „Believe” (w remixie Dj Nitro feat Ines) zagościła na europejskich listach radiowych w 2011r.

Obecny materiał muzyczny Exaited to mocno taneczne utwory, z któych największe hity to: "Daj, daj, daj", "Tylko Ciebię chcę", "Nie unikaj" i w duecie z zespołem Akcent "W sercu mi graj".

 

 

Multimedia