Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

W związku z decyzją MKiDN Piotra Glińskiego o zawieszeniu działalności instytucji kultury wszystkie zajęcia i wydarzenia prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zostają zawieszone do odwołania

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Klasyfikacja końcowa XX Grand Prix Małkini w biegach przełajowych 2019r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

205

2

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

199

3

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

185

4

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

184

5

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

163

6

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

131

7

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

123

8

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

122

9

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

121

10

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

106

11

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

105

12

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

88

13

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

88

14

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

79

15

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

75

16

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

71

17

Kędzierski Fabian

UKS Olimpia Prostyń

65

18

Rytel Adrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

44

19

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

38

20

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

36

21

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

31

22

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

29

23

Adamski Gabriel

SP Nr2 Małkinia Górna

28

24

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

26

25

Koński Maciej

MKB TEAM Małkinia

26

26

Tymiński Eryk

UKS Olimpia Prostyń

24

27

Siniakowski Adam

KOS Kosów Lacki

24

28

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

19

29

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

18

30

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

17

31

Grabowski Alan

MKB TEAM Małkinia

15

32

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

14

33

Socik Szymon

UKS Olimpia Prostyń

11

34

Grabowski Fabian

MKB TEAM Małkinia

10

35

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

9

36

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

6

37

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

4

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

210

2

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

177

3

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

165

4

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

158

5

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

115

6

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

114

7

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

108

8

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

95

9

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

88

10

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

72

11

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

46

12

Derbich Aleksandra

SP Nr2 Małkinia Górna

26

13

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

24

14

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

20

15

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

19

16

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

17

17

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

16

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

194

2

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

178

3

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

172

4

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

164

5

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

164

6

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

152

7

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

137

8

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

131

9

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

123

10

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

96

11

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

82

12

Sierota Krystian

SP Nr1 Małkinia Górna

80

13

Wiśniewski Czarek

MKB TEAM Małkinia

76

14

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

76

15

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

70

16

Maleszewski Dawid

UKS Olimpia Prostyń

65

17

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

59

18

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

52

19

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

43

20

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

30

21

Jurkowski Mateusz

KOS Kosów Lacki

30

22

Złotkowski Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

25

23

Stepnowski Kacper

UKS Olimpia Prostyń

22

24

Sobotka Bartosz

SP Nr2 Małkinia Górna

18

25

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

18

26

Budziszewski Dominik

SP Nr2 Małkinia Górna

17

27

Mielczarz Mateusz

SP Nr2 Małkinia Górna

16

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

204

2

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

157

3

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

154

4

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

154

5

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

136

6

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

118

7

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

115

8

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

94

9

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

90

10

Dawidczyk Małgorzata

SP Nr2 Małkinia Górna

88

11

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

55

12

Kamińska Katarzyna

UKS Olimpia Prostyń

29

13

Oniśk Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

27

Kat. III Mężczyźni

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

182

2

Artychowski Michał

MKB TEAM Małkinia

180

3

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

180

4

Borowy Marcin

ZS im. St. Staszica Małkinia Górna

174

5

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

137

6

Rosiński Arkadiusz

WKB META Lubliniec

82

7

Stasiak Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

79

8

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

45

9

Suszczyński Kamil

MKB TEAM Małkinia

29

10

Sadowski Krystian

MKB TEAM Małkinia

29

11

Wajszczyk Wiesław

Podborze - niezrzeszony

28

12

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

13

Zawistowski Marcin

Małkinia Górna - niezrzeszony

24

Kat. III Kobiety

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

201

2

Samsel Beata

MKB TEAM Małkinia

180

3

Spaltabaka Anna

UKS Olimpia Prostyń

172

4

Stepnowska Natalia

UKS Olimpia Prostyń

163

5

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

106

 

Plakaty i wydarzenia

Multimedia