Tygodniowy Plan ZajęćMałkińska Noc Nadbużańska

W związku z decyzją MKiDN Piotra Glińskiego o zawieszeniu działalności instytucji kultury wszystkie zajęcia i wydarzenia prowadzone przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Małkini Górnej zostają zawieszone do odwołania

  • Eksplozja Kolorów
  • Dożynki Gminne
  • Koncert Bożonarodzeniowy
  • Małkińska Masa Krytyczna
jextensions.com

Klasyfikacja po dwóch biegach XXI Grand Prix Małkini Górnej w biegach przełajowych 2020r.

 

Kat. I CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Budziszewski Hubert

MKB TEAM Małkinia

60

2

Rytel Andrianik Dawid

UKS Olimpia Prostyń

57

3

Goś Aleksander

UKS Olimpia Prostyń

57

4

Rudnik Dawid

MKB TEAM Małkinia

52

5

Wasieńko Michał

UKS Olimpia Prostyń

45

6

Spaltabaka Marcin

UKS Olimpia Prostyń

45

7

Skonieczny Kamil

MKB TEAM Małkinia

45

8

Polak Filip

MKB TEAM Małkinia

43

9

Rukat Bartosz

MKB TEAM Małkinia

41

10

Maliszewski Mikołaj

UKS Olimpia Prostyń

39

11

Polak Gabriel

MKB TEAM Małkinia

34

12

Michalak Kacper

MKB TEAM Małkinia

34

13

Kotowski Marcin

UKS Olimpia Prostyń

31

14

Błaszczyk Adam

MKB TEAM Małkinia

27

15

Czarnomysy Paweł

SP Nr2 Małkinia Górna

25

16

Kocieński Sebastian

UKS Olimpia Prostyń

24

17

Grabowski Alan

MKB TEAM Małkinia

23

18

Socha Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

23

19

Wasieńko Adrian

UKS Olimpia Prostyń

23

20

Zawistowski Szymon

MKB TEAM Małkinia

22

21

Stepnowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

21

22

Rudnik Hubert

MKB TEAM Małkinia

19

23

Dziwulski Maciej

MKB TEAM Małkinia

17

24

Przywoźny Bartosz

MKB TEAM Małkinia

17

25

Rytel Andrianik Dominik

UKS Olimpia Prostyń

16

26

Kołota Julian

MKB TEAM Małkinia

13

27

Zacheja Radosław

MKB TEAM Małkinia

13

28

Zacheja Karol

MKB TEAM Małkinia

7

Kat. I DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pankiewicz Maja

KOS Kosów Lacki

60

2

Kacprzyk Julia

UKS Olimpia Prostyń

57

3

Wiśniewska Wiktoria

MKB TEAM Małkinia

56

4

Borowa Anna

UKS Olimpia Prostyń

55

5

Płotczyk Gabriela

UKS Olimpia Prostyń

50

6

Grzymała Amelia

UKS Olimpia Prostyń

48

7

Jakubik Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

46

8

Pełka Oliwia

UKS Olimpia Prostyń

45

9

Kruk Anna

UKS Olimpia Prostyń

45

10

Kocieńska Julia

UKS Olimpia Prostyń

42

11

Sadowska Magdalena

SP Nr2 Małkinia Górna

26

12

Perzyna Zofia

UKS Olimpia Prostyń

20

13

Rosińska Kornelia

WKB META Lubliniec

19

Kat. II CHŁOPCY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Pajura Jan

MKB TEAM Małkinia

57

2

Jakubik Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

55

3

Skoneczny Adam

UKS Olimpia Prostyń

55

4

Adamski Olaf

KOS Kosów Lacki

53

5

Skoneczny Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

53

6

Figoń Antoni

MKB TEAM Małkinia

53

7

Kamiński Damian

UKS Olimpia Prostyń

47

8

Gąsior Dawid

MKB TEAM Małkinia

44

9

Dąbrowski Michał

UKS Olimpia Prostyń

39

10

Kalarus Bartosz

UKS Olimpia Prostyń

38

11

Mućk Paweł

UKS Olimpia Prostyń

37

12

Lechański Kuba

UKS Olimpia Prostyń

36

13

Kołota Maksymilian

MKB TEAM Małkinia

36

14

Wiśniewski Cezary

MKB TEAM Małkinia

33

15

Mazurek Mateusz

UKS Olimpia Prostyń

26

16

Brzózka Jan

MKB TEAM Małkinia

26

17

Borowy Maksymilian

UKS Olimpia Prostyń

25

18

Błaszczyk Karol

MKB TEAM Małkinia

23

19

Jakubik Kacper

UKS Olimpia Prostyń

21

20

Kalarus Wiktor

UKS Olimpia Prostyń

20

21

Kądziela Kacper

UKS Olimpia Prostyń

17

22

Rukat Piotr

MKB TEAM Małkinia

16

23

Zawistowski Mateusz

MKB TEAM Małkinia

15

24

Niegowski Łukasz

UKS Olimpia Prostyń

14

25

Kucharek Radosław

UKS Olimpia Prostyń

13

26

Matusik Jakub

UKS Olimpia Prostyń

13

27

Pamrów Adrian

SP Nr2 Małkinia Górna

12

28

Zawadzki Maciej

UKS Olimpia Prostyń

11

29

Żach Szymon

MKB TEAM Małkinia

9

30

Perzyna Adam

UKS Olimpia Prostyń

7

 

Kat. II DZIEWCZĘTA

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Kucharek Ewa

KOS Kosów Lacki

59

2

Rukat Paulina

MKB TEAM Małkinia

59

3

Maleszewska Karolina

UKS Olimpia Prostyń

56

4

Skoneczna Magdalena

UKS Olimpia Prostyń

52

5

Kołodziej Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

50

6

Jakubik Martyna

UKS Olimpia Prostyń

48

7

Budziszewska Julia

SP Nr2 Małkinia Górna

45

8

Dłuska Wiktoria

UKS Olimpia Prostyń

40

9

Stasiak Kamila

UKS Olimpia Prostyń

39

10

Niegowska Sylwia

UKS Olimpia Prostyń

38

11

Grzymała Julia

UKS Olimpia Prostyń

37

12

Borowa Amelia

SP Nr2 Małkinia Górna

37

13

Rytel Kuc Dominika

UKS Olimpia Prostyń

30

14

Kruk Klaudia

UKS Olimpia Prostyń

29

15

Kordykiewicz Klaudia

UKS Dwójka Małkinia Górna

27

16

Przywoźna Roksana

UKS Dwójka Małkinia Górna

26

17

Dębkowska Aleksandra

UKS Olimpia Prostyń

26

18

Decyk Weronika

UKS Olimpia Prostyń

24

19

Kozik Anna

UKS Olimpia Prostyń

18

20

Kasiak Natalia

UKS Olimpia Prostyń

16

21

Wasieńko Natalia

UKS Olimpia Prostyń

14

22

Mrozowska Anna

UKS Olimpia Prostyń

14

Kat. III KOBIETY

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Wiśniewska Lidia

MKB TEAM Małkinia

59

2

Rosińska Beata

MKB TEAM Małkinia

30

3

Zacheja Dorota

MKB TEAM Małkinia

29

Kat. III MĘŻCZYŹNI

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Wojtkowski Dariusz

MKB TEAM Małkinia

59

2

Zawistowski Marian

MKB TEAM Małkinia

54

3

Szcześniak Tadeusz

MKB TEAM Małkinia

53

4

Borowy Marcin

UKS Olimpia Prostyń

52

5

Korzeb Radosław

MKB TEAM Małkinia

49

6

Żach Andrzej

MKB TEAM Małkinia

47

7

Kokoszko Rafał

MKB TEAM Małkinia

30

8

Żelazowski Patryk

Małkinia Górna - niezrzeszony

28

9

Michalczuk Kamil

MKB TEAM Małkinia

27

10

Rosiński Arkadiusz

WKB Meta Lubliniec

24

11

Gąsiorowski Piotr

KOS Kosów Lacki

23

12

Goś Jan

UKS Olimpia Prostyń

21


Klasyfikacja I Grand Prix Małkini Górnej po dwóch marszach Nordic Walking

 

Kat. Kobiety rocznik 2007-1980

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Figoń Magdalena

Małkinia Górna

30

Kat. Kobiety rocznik 1979 i starsze

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Żach Teresa

MKB TEAM Małkinia

60

2

Korzeb Anna

Zawisty Podleśne

59

Kat. Mężczyźni rocznik 1979 i starsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Kogo reprezentuje

Punkty

1

Zacheja Adam

MKB TEAM Małkinia

30


 

Plakaty i wydarzenia

Multimedia